Bialskie Centrum Kultury
WYDARZENIA MIEJSKIESztuka i Ferie 2018bezpłatne zajecia dla dzieci i młodzieży
Sztuka i Ferie 2018

SZTUKA I FERIE
FERIE ZIMOWE Z BCK
27 stycznia – 11 lutego 2018

27 stycznia (sobota)                                     

BCK ul. Brzeska 41, godz.16.00                   
Inauguracja  Ferii Zimowych 2018 „Sztuka i Ferie”              
Bal Królowej Zimy – impreza biletowana

 

29 stycznia (poniedziałek)       

Klub Kultury Eureka, godz. 12.00-14.00       
Turnieje gier: „Dooble”
Instruktor: Joanna Tymoszczuk, Halina Besaraba

Klub Kultury Eureka,godz. 16.30-18.00       
„Lazurowy Kot” – otwarte zajęcia koła plastycznego 
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Scena, godz. 11.00-13.00        
„Kuferek z pomysłami” – zajęcia rękodzieła dla dzieci starszych i młodzieży od 12 lat
Instruktor: Małgorzata Maciejewska

Klub Kultury Piast, godz. 11.00-13.00          
Otwarte warsztaty wokalne dla przedszkolaków
Instruktor: Ireneusz Parafiniuk

BCK ul. Warszawska 11, godz. 11.00-14.00       
Warsztaty interpretacji wokalnej dla młodzieży od 13 lat z przygotowaniem wokalnym
Instruktor: Krzysztof Olesiejuk

 

30 stycznia (wtorek)

BCK ul. Brzeska 41, godz. 9.00                  
„Śpiewajmy i Grajmy Mu” finał I Przedszkolnego Przeglądu Jasełek i Przedstawień Bożonarodzeniowych
Instruktor: Halina Besaraba

BCK ul. Warszawska 11, godz. 11.00-14.00  
Warsztaty interpretacji wokalnej dla młodzieży od 13 lat z przygotowaniem wokalnym
Instruktor: Krzysztof Olesiejuk

BCK ul. Warszawska 11, godz. 14.00-16.00 
„Ucieczka na bezludna wyspę” pisanie monodramu, „Matura, czyli wariacje na wesoło” pisanie tekstu kabaretowego – otwarte zajęcia literackie dla młodzieży
Instruktor: Agnieszka Lubaszewska

BCK ul. Warszawska 11, godz. 16.00-17.00 
Balet dla dzieci 5-8 lat – zajęcia otwarte
Instruktor: Olesia Myronenko

BCK ul. Warszawska 11, godz. 17.00-18.00 
Balet dla dzieci 8-11 lat – zajęcia otwarte 
Instruktor: Olesia Myronenko

BCK ul. Warszawska 11, godz. 10.30-12.00 
„Ferie z Gwaszem” – zajęcia otwarte z Kołem Plastycznym Gwasz
Instruktor: Roman Pieńkowski

 

31 stycznia (środa)

Klub Kultury Eureka, godz. 10.00-12.00       
„Akademia Przedszkolna” – zajęcia dla dzieci
Instruktor: Halina Besaraba, Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Eureka, godz. 16.30-18.00       
„Lazurowy Kot” – otwarte zajęcia koła plastycznego 
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Scena, godz. 11.00-13.00        
„Kuferek z pomysłami” – zajęcia rękodzieła dla dzieci starszych i młodzieży od 12 lat
Instruktor: Małgorzata Maciejewska

Klub Kultury Scena, godz. 11.00-13.00       
„Zagrajmy w ciekawą grę planszową” – zajęcia dla dzieci od 10 lat
Instruktor: Sylwia Zdunkiewicz

Klub Kultury Piast, godz. 11.00-13.00          
Otwarte warsztaty wokalne dla dzieci do lat 12
Instruktor: Ireneusz Parafiniuk

BCK ul. Warszawska 11, godz. 11.00-14.00  
Warsztaty interpretacji wokalnej dla młodzieży od 13 lat z przygotowaniem wokalnym
Instruktor: Krzysztof Olesiejuk

BCK ul. Warszawska 11, godz. 14.00-16.00 
„Ucieczka na bezludna wyspę” pisanie monodramu, „Matura, czyli wariacje na wesoło” pisanie tekstu kabaretowego – otwarte zajęcia literackie dla młodzieży
Instruktor: Agnieszka Lubaszewska

 

1 lutego (czwartek)

Klub Kultury Eureka, godz. 10.00-12.00       
„Ferie Barw” – zajęcia plastyczne dla dzieci
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Scena, godz. 11.30-13.00         
Otwarte zajęcia żonglerskie dla dzieci 10-15 lat
Instruktor: Sylwia Zdunkiewicz

BCK ul. Warszawska 11, godz. 14.00-16.00   
„Ucieczka na bezludna wyspę” pisanie monodramu, „Matura, czyli wariacje na wesoło” pisanie tekstu kabaretowego – otwarte zajęcia literackie dla młodzieży
Instruktor: Agnieszka Lubaszewska

 

2 lutego (piątek)

Klub Kultury Eureka, godz. 10.00-12.00       
„Akademia Przedszkolna” – zajęcia dla dzieci
Instruktor: Halina Besaraba, Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Piast, godz. 11.00-13.00          
Otwarte warsztaty wokalne dla młodzieży 12-16 lat
Instruktor: Ireneusz Parafiniuk

 

5 lutego (poniedziałek)

Klub Kultury Eureka, godz. 12.00-14.00       
Turnieje gier:  „Otello”
Instruktor: Halina Besarabia, Iwona Kochan, Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Eureka, godz. 16.30-18.00       
„Lazurowy Kot” – otwarte zajęcia koła plastycznego 
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Scena, godz. 11.00-13.00        
"Kuferek z pomysłami” – zajęcia rękodzieła dla dzieci starszych i młodzieży od 12 lat
Instruktor: Małgorzata Maciejewska

BCK ul. Warszawska 11, godz. 10.00-12.00   
„Taniec ludowy moją pasją” - zajęcia otwarte
Instruktor: Magdalena Osmulska

BCK ul. Warszawska 11, godz. 16.30-17.30 
Street Dance/hip hop dla dzieci 5-11 lat – zajęcia otwarte
Instruktor: Karolina Brodzik-Zaremba

 

6 lutego (wtorek)

Klub Kultury Scena, godz. 11.30-13.00        
Otwarte zajęcia żonglerskie dla młodzieży 15-25 lat
Instruktor: Sylwia Zdunkiewicz

BCK ul. Warszawska 11, godz. 16.00-17.00  
Balet dla dzieci 5-8 lat – zajęcia otwarte
Instruktor: Olesia Myronenko

BCK ul. Warszawska 11, godz. 17.00-18.00 
Balet dla dzieci 8-11 lat – zajęcia otwarte
Instruktor: Olesia Myronenko

BCK ul. Warszawska 11, godz. 10.30-12.00 
„Ferie z Gwaszem” – zajęcia otwarte z Kołem Plastycznym Gwasz
Instruktor: Roman Pieńkowski

 

7 lutego (środa)

Klub Kultury Eureka, godz. 10.00-12.00       
„Akademia Przedszkolna” – zajęcia dla dzieci
Instruktor: Halina Besaraba, Joanna Tymoszczuk, Iwona Kochan

Klub Kultury Eureka, godz. 16.30-18.00       
„Lazurowy Kot” – otwarte zajęcia koła plastycznego 
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Scena, godz. 11.00-13.00        
„Kuferek z pomysłami” – zajęcia rękodzieła dla dzieci starszych i młodzieży od 12 lat
Instruktor: Małgorzata Maciejewska

BCK ul. Warszawska 11, godz. 16.30-17.30   
Modern/show dance dla dzieci 5-11 lat – zajęcia otwarte
Instruktor: Karolina Brodzik-Zaremba

BCK ul. Warszawska 11, godz. 10.30-12.00 
„Ferie z Kreską” – zajęcia otwarte z Kołem Plastycznym Kreska
Instruktor: Renata Sobczak

 

8 lutego (czwartek)

Klub Kultury Eureka, godz. 10.00-12.00       
„Ferie Barw” – zajęcia plastyczne dla dzieci
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

Klub Kultury Scena, godz. 11.30-13.00        
Otwarte zajęcia żonglerskie dla młodzieży 15-25 lat
Instruktor: Sylwia Zdunkiewicz

BCK ul. Warszawska 11, godz. 10.30-12.00  
„Ferie z Kreską” – zajęcia otwarte z Kołem Plastycznym Kreska
Instruktor: Renata Sobczak

 

9 lutego (piątek)

Klub Kultury Eureka, godz. 10.00-12.00       
„Akademia Przedszkolna” – zajęcia dla dzieci
Instruktor: Halina Besaraba, Joanna Tymoszczuk, Iwona Kochan

Klub Kultury Eureka,godz. 13.00-14.30       
„Zimowy Świat Wyobraźni” – konkurs plastyczny
Instruktor: Joanna Tymoszczuk

  • Sztuka i Ferie 2018