OSIĄGNIĘCIA

OSIĄGNIĘCIA DANCE ACADEMY STUDIO:
OSIĄGNIĘCIA

II miejsce Formacja Hip-Hop Juniorzy VI Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2010
I miejsce Formacja Hip-Hop Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011
II miejsce Formacja Show Dance Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011
II miejsce Formacja Show Dance Juniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011
II miejsce Mini Formacja Jazz Dance Juniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011
III miejsce Mini Formacja Hip-Hop Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011
I miejsce Formacja Hip-Hop Seniorzy VII Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2012
I miejsce Formacja Modern Dance Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012
I miejsce Mini Formacja Hip-Hop Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012
I miejsce Formacja Jazz Dance Juniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012
III miejsce Formacja Modern Dance Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012
III miejsce Formacja Hip- Hop Juniors XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012
II miejsce Duet Show Dance Juniorzy XVIII Prezentacje Taneczne Biała Podlaska 2012
III miejsce Formacja Show Dance Juniorzy XVIII Prezentacje Taneczne Biała Podlaska 2012
I miejsce Formacja Hip-Hop Seniorzy VI Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2012
I miejsce - formacja hip hop juniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
I miejsce - formacja modern dance seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
II miejsce - formacja hip-hop seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
II miejsce - mini formacja hip-hop seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
II miejsce - duet show dance XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
III miejsce - mini formacja jazz dance juniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
III miejsce -formacja jazz dance seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.
III miejsce juniorzy hip-hop VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013
II miejsce seniorzy hip-hop VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013
wyróżnienie formacja show dance dzieci VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013
wyróżnienie formacja juniorzy show dance VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013
III miejsce Formacja Hip-Hop Juniorzy VII Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2013
II miejsce Formacja Show Dance Juniorzy VII Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2013
I miejsce formacja hip-hop seniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014
II miejsce mini formacja show dance juniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014
III miejsce mini formacja show dance seniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014
III miejsce formacja show dance seniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014
I miejsce formacja show dance juniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014
Wyróżnienie mini formacja jazz dance juniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014
Wyróżnienie mini formacja hip-hop seniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014
Wyróżnienie formacja hip-hop seniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014
I miejsce formacja modern dance seniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014
Gran Prix za najlepsza choreografię hip-hop formacja seniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014
Wyróżnienie za technikę taneczną mini formacja modern seniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014
I miejsce mini formacja hip-hop juniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014
II miejsce formacja modern dance juniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014
I miejsce formacja hip-hop seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
I miejsce mini formacja modern dance seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
II miejsce formacja modern dance juniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
II miejsce formacja hip-hop juniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
II miejsce mini formacja hip-hop seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
II miejsce formacja Modern dance seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
III miejsce formacja show dance dzieci Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014
I miejsce hip-hop mini formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015
II miejsce duet hip-hop dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015
II miejsce show dance formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015
II miejsce show dance mini formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015
III miejsce hip-hop formacje juniorzy XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015
IV miejsce hip-hop formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015
I miejsce Modern dance solo seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
I miejsce Duet modern dance seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
I miejsce formacja hip-hop seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
I miejsce solo hip-hop seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
II miejsce mini formacja modern dance seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
Wyróżnienie mini formacja modern dance juniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
Wyróżnienie duet hip-hop seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
Wyróżnienie mini formacja show dance dzieci XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015
I miejsce solo modern dance seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015
II miejsce formacja hip-hop juniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015
II miejsce formacja hip-hop seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015
Wyróżnienie duet hip-hop seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015
Wyróżnienie solo hip-hop seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015
I miejsce formacja hip-hop juniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
I miejsce formacja hip-hop seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
I miejsce formacja modern juniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
I miejsce solo modern dance juniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
I miejsce solo hip-hop seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
II miejsce solo modern dance seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
II miejsce formacja modern seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
III miejsce formacja hip-hop dzieci XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015
I miejsce mini formacja hip-hop młodzież VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015
I miejsce formacja modern juniorzy VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015
II miejsce formacja hip-hop młodzik VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015
II miejsce mini formacja modern młodzież VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015
III miejsce formacja modern młodzik VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015
III miejsce formacja show dance dzieci VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015
Grand Prix Formacja hip-hop seniorzy za najlepszą choreografię show dance XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015
Grand Prix Mini Formacja modern dance seniorzy za najlepszą choreografię Hip-Hop XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015
I miejsce formacja modern dance seniorzy XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015
II miejsce formacja modern dance juniorzy XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015
I miejsce hip-hop seniorzy Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu 2016
Najlepsza Choreografia Hip-Hop Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu 2016
Grand Prix w kategorii hip-hop Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu 2016
III miejsce show dance seniorzy Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu  2016
I miejsce show dance juniorzy IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016
I miejsce show dance seniorzy IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016
III miejsce dzieci show dance dzieci IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016
III miejsc hip-hop seniorzy IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016
Wyróżnienie formacja hip-hop dzieci Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
Wyróżnienie solo dzieci Patrycja Iwaniuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
I miejsce solo hip hop Katarzyna Parafiniuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
II ,miejsce solo hip-hop seniorzy Aleksandra Lesiuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
II miejsce formacja show dance dzieci Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
II miejsce duet hip-hop dzieci Karina Szołucha i Kinga Iwaniuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
II miejsce formacja hip hop juniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
II miejsce duet show dance juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
II miejsce formacja hip-hop seniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
III miejsce duet hip-hop juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
III miejsce formacja hip-hop juniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
III miejsce mini formacja seniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016
I miejsce solo hip-hop Katarzyna Parafiniuk Festiwal Współczesnych Forma Tanecznych Puławy2016
I miejsce solo hip-hop Milena Filipiuk Festiwal Współczesnych Forma Tanecznych Puławy2016
II miejsce formacja dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce formacja seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce mini formacja dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce formacja juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce mini formacja seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
III miejsce duet dzieci Karina Szołucha i Kinga Iwańczuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce duet juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce solo seniorzy Katarzyna Parafiniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce formacja show XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce formacja juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce mini formacja seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
III miejsce mini formacja XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce solo Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce duet Michalina Artecka i Milena Filipuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
II miejsce solo Michalina Artecka XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce solo Aleksandra Grabińska XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016
I miejsce formacja hip-hop juniorzy II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
I miejsce duet hip-hop dzieci Malvina Wiczuk i Patrycja Iwańczuk II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
II miejsce mini formacja hip-hop seniorzy II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
II miejsce duet hip-hop seniorzy Katarzyna Parafiniuk i Julia Czemierowska II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
II solo hip-hop seniorzy Katarzyna Parafiniuk II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
III miejsce duet hip-hop juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
III miejsce formacje hip-hop seniorzy II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
III miejsce formacja hip-hop dzieci II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
III miejsce mini formacja hip-hop dzieci II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
III miejsce mini formacja hip-hop juniorzy  II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016
I miejsce mini formacja hip-hop dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
I miejsce mini formacja hip-hop seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce formacja hip-hop seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce duet hip hop Katarzyna Parafiniuk i Julia Czemierowska XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce duet hip-hop Michalina Artecka i Milena Filipiuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce duet hip-hop dzieci Malvina Wiczuk i Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce mini formacja show dance juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce duet show dance Michalina Artecka i Milena Filipiuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce mini formacja show dance seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
II miejsce solo show dance Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
III miejsce mini formacja show dance dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
III miejsce solo hip-hop Katarzyna Parafiniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
III miejsce formacja hip-hop juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
III miejsce duet show dance Malvina Wiczuk i Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
III miejsce formacja show dance seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
Wyróżnienie solo show dance Michalina Artecka XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
Wyróżnienie solo hip hop Monika Kudelska XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
Wyróżnienie formacja hip-hop dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
Wyróżnienie formacja show dance dzieci  XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017
I miejsce mini formacja show dance juniorek XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017
I miejsce formacja hip-hop juniorek XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017
I miejsce formacja hip-hop seniorki XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017
II miejsce formacja hip-hop dzieci młodszych XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017
II miejsce formacja show dance seniorek XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017
III miejsce mini formacja seniorki XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017 
I miejsce formacja hip hop seniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
I miejsce formacja hip hop dzieci II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
I miejsce duet hip-hop Michalina Artecka/ Milena Filipiuk II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
I miejsce solo hip-hop Katarzyna Parafiniuk II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
II miejsce formacja jazz dance dzieci II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
II miejsce duet hip-hop Katarzyna Parafiniuk/ Julia Czemierowska II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
II miejsce formacja modern dance juniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
II miejsce mini formacja modern seniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
III miejsce formacja hip hop juniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018
I miejsce formacje hip-hop seniorki XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018
III miejsce formacja jazz dance dzieci XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018
III miejsce formacja modern juniorki XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018
III miejsce formacja modern dance XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018
III miejsce formacja hip-hop dzieci XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018
III miejsce formacja freestyle dzieci XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018
III miejsce formacja hip-hop juniorzy XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018
II miejsce duet Julia Czemierowska i Katarzyna Parafiniuk XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018
II miejsce formacja hip-hop seniorki XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018
I miejsce formacja freestyle seniorki XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018
II miejsce mini formacja hip-hop dzieci 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018
II miejsce mini formacja jazz dzieci 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018
II miejsce mini formacja hip-hop seniorki 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018
II miejsce mini formacja modern seniorki 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018
I miejsce formacja hip-hop seniorzy XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 
II miejsce formacja hip-hop dzieci XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 
III miejsce formacja show dance juniorki XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 
III miejsce mini a właściwie kwartet show dance seniorki XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 
wyróżnienie formacja show dance dzieci XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 
III miejsce solo modern jazz Michalina Artecka XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce duet modern jazz Michalina Artecka i Milena Filipiuk XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
II miejsce mini formacja jazz dzieci XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce mini modern jazz seniorki XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
III miejsce mini modern jazz juniorki XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
II miejsce formacja jazz dzieci XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
III miejsce formacja modern jazz juniorki XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce solo hip hop Katarzyna Parafiniuk XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce duety hip hop Sara Tomaszuk i Maja Marks XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce duet hip hop Milena Filipiuk i Michalina Aretecka XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
II miejsce duety hip hop Aniela Dryżałowska i Magda Gójska XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
III miejsce duety hip hop Julia Czemierowska i Katarzyna Parafiniuk XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce mini formacja hip hop dzieci XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce mini formacja hip hop seniorki  XIII Festiwal Tańca Nowoczesnego City of dance Białystok 2019
I miejsce duet hip hop Milena/ Michalina Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2019
III miejsce solo hip hop Milena Filipiuk Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2019
I miejsce solo modern Michalina Artecka Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2019
II miejsce duet modern Michalina/ MilenaRegionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2019
II miejsce Srebra Muszelka XIX edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” 2019
Wyróżnienie XIX edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” 2019
II miejsce solo modern dance Michalina Artecka Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
I miejsce solo hip hop Katarzyna Parafiniuk Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
III miejsce solo hip hop Michalina Artecka Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
II miejsce solo show dance Michalina Artecka Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
II miejsce duet hip hop Katarzyna Parafiniuk i Julia Czemierowska Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
III miejsce duet hip hop Aniela Dryżałowska i Magda Gójska Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
III  miejsce duet show dance Michalina Artecka i Klara Petruk Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
I miejsce mini formacja hip hop juniorki Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
II miejsce mini formacja hip hop młodzież Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
III miejsce mini formacja hip hop dzieci Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
I miejsce show dance dzieci Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 
III miejsce mini formacja młodzież młodzież  Międzynarodowy Festiwal tańca Nowoczesnego Wasilków 2019 

Wspierają nas

Partnerzy

  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101

Sponsorzy

  • Sponsorzy 102
  • Sponsorzy 102
  • Sponsorzy 102

Media

  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103