OSIĄGNIĘCIA

OSIĄGNIĘCIA DANCE ACADEMY STUDIO w latach 2010-2018

OSIĄGNIĘCIA

II miejsce Formacja Hip-Hop Juniorzy VI Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2010

 

I miejsce Formacja Hip-Hop Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011

II miejsce Formacja Show Dance Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011

II miejsce Formacja Show Dance Juniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011

II miejsce Mini Formacja Jazz Dance Juniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011

III miejsce Mini Formacja Hip-Hop Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2011

 

I miejsce Formacja Hip-Hop Seniorzy VII Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2012

I miejsce Formacja Modern Dance Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012

I miejsce Mini Formacja Hip-Hop Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012

I miejsce Formacja Jazz Dance Juniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012

III miejsce Formacja Modern Dance Seniorzy XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012

III miejsce Formacja Hip- Hop Juniors XII Regionalny Przegląd amatorskich zespołów tanecznych Borki 2012

II miejsce Duet Show Dance Juniorzy XVIII Prezentacje Taneczne Biała Podlaska 2012

III miejsce Formacja Show Dance Juniorzy XVIII Prezentacje Taneczne Biała Podlaska 2012

I miejsce Formacja Hip-Hop Seniorzy VI Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2012

 

I miejsce - formacja hip hop juniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

I miejsce - formacja modern dance seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

II miejsce - formacja hip-hop seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

II miejsce - mini formacja hip-hop seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

II miejsce - duet show dance XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

III miejsce - mini formacja jazz dance juniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

III miejsce -formacja jazz dance seniorzy XIV Regionalny Przegląd Amatorskich Zespołów Tanecznych 2013 r.

III miejsce juniorzy hip-hop VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013

II miejsce seniorzy hip-hop VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013

wyróżnienie formacja show dance dzieci VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013

wyróżnienie formacja juniorzy show dance VI Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego 2013

III miejsce Formacja Hip-Hop Juniorzy VII Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2013

II miejsce Formacja Show Dance Juniorzy VII Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2013

 

I miejsce formacja hip-hop seniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014

II miejsce mini formacja show dance juniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014

III miejsce mini formacja show dance seniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014

III miejsce formacja show dance seniorzy XI Otwarty Turniej Tańca Łosice 2014

I miejsce formacja show dance juniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014

Wyróżnienie mini formacja jazz dance juniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014

Wyróżnienie mini formacja hip-hop seniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014

Wyróżnienie formacja hip-hop seniorzy XV Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2014

I miejsce formacja modern dance seniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014

Gran Prix za najlepsza choreografię hip-hop formacja seniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014

Wyróżnienie za technikę taneczną mini formacja modern seniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014

I miejsce mini formacja hip-hop juniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014

II miejsce formacja modern dance juniorzy X Powiatowy Przegląd zespołów tanecznych Terespol 2014

I miejsce formacja hip-hop seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

I miejsce mini formacja modern dance seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

II miejsce formacja modern dance juniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

II miejsce formacja hip-hop juniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

II miejsce mini formacja hip-hop seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

II miejsce formacja Modern dance seniorzy Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

III miejsce formacja show dance dzieci Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych Ulan-Majorat 2014

 

I miejsce hip-hop mini formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015

II miejsce duet hip-hop dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015

II miejsce show dance formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015

II miejsce show dance mini formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015

III miejsce hip-hop formacje juniorzy XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015

IV miejsce hip-hop formacje dorośli XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Łosice 2015

I miejsce Modern dance solo seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

I miejsce Duet modern dance seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

I miejsce formacja hip-hop seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

I miejsce solo hip-hop seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

II miejsce mini formacja modern dance seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

Wyróżnienie mini formacja modern dance juniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

Wyróżnienie duet hip-hop seniorzy XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

Wyróżnienie mini formacja show dance dzieci XVI Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach 2015

I miejsce solo modern dance seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015

II miejsce formacja hip-hop juniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015

II miejsce formacja hip-hop seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015

Wyróżnienie duet hip-hop seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015

Wyróżnienie solo hip-hop seniorzy XVI Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych Puławy 2015

I miejsce formacja hip-hop juniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

I miejsce formacja hip-hop seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

I miejsce formacja modern juniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

I miejsce solo modern dance juniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

I miejsce solo hip-hop seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

II miejsce solo modern dance seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

II miejsce formacja modern seniorzy XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

III miejsce formacja hip-hop dzieci XX Bialskie Prezentacje Taneczne 2015

I miejsce mini formacja hip-hop młodzież VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015

I miejsce formacja modern juniorzy VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015

II miejsce formacja hip-hop młodzik VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015

II miejsce mini formacja modern młodzież VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015

III miejsce formacja modern młodzik VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015

III miejsce formacja show dance dzieci VIII Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych w Ulan Majorat 2015

Grand Prix Formacja hip-hop seniorzy za najlepszą choreografię show dance XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015

Grand Prix Mini Formacja modern dance seniorzy za najlepszą choreografię Hip-Hop XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015

I miejsce formacja modern dance seniorzy XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015

II miejsce formacja modern dance juniorzy XI Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2015

 

I miejsce hip-hop seniorzy Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu 2016

Najlepsza Choreografia Hip-Hop Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu 2016

Grand Prix w kategorii hip-hop Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu 2016

III miejsce show dance seniorzy Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Terespolu  2016

I miejsce show dance juniorzy IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016

I miejsce show dance seniorzy IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016

III miejsce dzieci show dance dzieci IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016

III miejsc hip-hop seniorzy IX Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych - Ulan-Majorat 2016

Wyróżnienie formacja hip-hop dzieci Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

Wyróżnienie solo dzieci Patrycja Iwaniuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

I miejsce solo hip hop Katarzyna Parafiniuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

II ,miejsce solo hip-hop seniorzy Aleksandra Lesiuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

II miejsce formacja show dance dzieci Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

II miejsce duet hip-hop dzieci Karina Szołucha i Kinga Iwaniuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

II miejsce formacja hip hop juniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

II miejsce duet show dance juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

II miejsce formacja hip-hop seniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

III miejsce duet hip-hop juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

III miejsce formacja hip-hop juniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

III miejsce mini formacja seniorzy Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego i Współczesnego Biała Podlaska 2016

I miejsce solo hip-hop Katarzyna Parafiniuk Festiwal Współczesnych Forma Tanecznych Puławy2016

I miejsce solo hip-hop Milena Filipiuk Festiwal Współczesnych Forma Tanecznych Puławy2016

II miejsce formacja dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce formacja seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce mini formacja dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce formacja juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce mini formacja seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

III miejsce duet dzieci Karina Szołucha i Kinga Iwańczuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce duet juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce solo seniorzy Katarzyna Parafiniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce formacja show XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce formacja juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce mini formacja seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

III miejsce mini formacja XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce solo Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce duet Michalina Artecka i Milena Filipuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

II miejsce solo Michalina Artecka XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce solo Aleksandra Grabińska XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki Wyrki 2016

I miejsce formacja hip-hop juniorzy II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

I miejsce duet hip-hop dzieci Malvina Wiczuk i Patrycja Iwańczuk II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

II miejsce mini formacja hip-hop seniorzy II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

II miejsce duet hip-hop seniorzy Katarzyna Parafiniuk i Julia Czemierowska II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

II solo hip-hop seniorzy Katarzyna Parafiniuk II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

III miejsce duet hip-hop juniorzy Michalina Artecka i Milena Filipiuk II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

III miejsce formacje hip-hop seniorzy II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

III miejsce formacja hip-hop dzieci II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

III miejsce mini formacja hip-hop dzieci II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

III miejsce mini formacja hip-hop juniorzy  II Ogólnopolski Turniej Tańca Biłgoraj 2016

 

I miejsce mini formacja hip-hop dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

I miejsce mini formacja hip-hop seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce formacja hip-hop seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce duet hip hop Katarzyna Parafiniuk i Julia Czemierowska XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce duet hip-hop Michalina Artecka i Milena Filipiuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce duet hip-hop dzieci Malvina Wiczuk i Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce mini formacja show dance juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce duet show dance Michalina Artecka i Milena Filipiuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce mini formacja show dance seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

II miejsce solo show dance Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

III miejsce mini formacja show dance dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

III miejsce solo hip-hop Katarzyna Parafiniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

III miejsce formacja hip-hop juniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

III miejsce duet show dance Malvina Wiczuk i Patrycja Iwaniuk XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

III miejsce formacja show dance seniorzy XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

Wyróżnienie solo show dance Michalina Artecka XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

Wyróżnienie solo hip hop Monika Kudelska XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

Wyróżnienie formacja hip-hop dzieci XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

Wyróżnienie formacja show dance dzieci  XVII Przegląd Zespołów Tanecznych Borki-Wyrki 2017

I miejsce mini formacja show dance juniorek XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017

I miejsce formacja hip-hop juniorek XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017

I miejsce formacja hip-hop seniorki XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017

II miejsce formacja hip-hop dzieci młodszych XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017

II miejsce formacja show dance seniorek XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017

III miejsce mini formacja seniorki XVII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2017 

 

I miejsce formacja hip hop seniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

I miejsce formacja hip hop dzieci II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

I miejsce duet hip-hop Michalina Artecka/ Milena Filipiuk II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

I miejsce solo hip-hop Katarzyna Parafiniuk II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

II miejsce formacja jazz dance dzieci II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

II miejsce duet hip-hop Katarzyna Parafiniuk/ Julia Czemierowska II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

II miejsce formacja modern dance juniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

II miejsce mini formacja modern seniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

III miejsce formacja hip hop juniorki II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Myszyniec 2018

I miejsce formacje hip-hop seniorki XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018

III miejsce formacja jazz dance dzieci XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018

III miejsce formacja modern juniorki XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018

III miejsce formacja modern dance XIII Ogólnopolski Turniej Formacja Tanecznych 2018

III miejsce formacja hip-hop dzieci XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018

III miejsce formacja freestyle dzieci XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018

III miejsce formacja hip-hop juniorzy XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018

II miejsce duet Julia Czemierowska i Katarzyna Parafiniuk XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018

II miejsce formacja hip-hop seniorki XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018

I miejsce formacja freestyle seniorki XIV Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego Łęczna 2018

II miejsce mini formacja hip-hop dzieci 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018

II miejsce mini formacja jazz dzieci 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018

II miejsce mini formacja hip-hop seniorki 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018

II miejsce mini formacja modern seniorki 44 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego Wasilków 2018

I miejsce formacja hip-hop seniorzy XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 

II miejsce formacja hip-hop dzieci XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 

III miejsce formacja show dance juniorki XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 

III miejsce mini a właściwie kwartet show dance seniorki XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 

wyróżnienie formacja show dance dzieci XVIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych Terespol 2018 

Wspierają nas

Partnerzy

  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101
  • Partnerzy 101

Sponsorzy

  • Sponsorzy 102
  • Sponsorzy 102

Media

  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103
  • Media 103